Travel Caffe Biuro Podróży

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Najbliższy termin szkolenia Specjalista ds. turystyki 12.01-15.01 OSTATNIE MIEJSCA!!! Zapraszamy !
Czy znacie kogoś kto nie lubi podróżować ?

Dla mnie to oprócz pracy i pomysłu na życie również pasja, która zaczęła się w 1991 roku kiedy jako młoda absolwentka trafiłam do pierwszego biura podróży VOYAGER. Wtedy turystyka miała inne imię, od tego czasu minęły 23 lata a moja pasja nie maleje. 

Dziś w dobie systemów rezerwacyjnych, internetu wszystko ma inny wymiar. Po tylu latach mogę pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem w podróżowaniu, ale także przejściem po wszystkich szczeblach pracy w branży turystycznej. Od pracy w biurze agencyjnym, sprzedaży, wprowadzaniu biur touroperatorskich na rynek Polski – Fischer Polska, CEDOK Polska, czy zarządzaniu sprzedażą wśród agentów dla Biura OPEN TRAVEL, SKY CLUB – gdzie tworzyłam tą firmę od podstaw, zostawiając tam swoją pasję i serce......


kierunki świataNadszedł jednak ten dzień kiedy trzeba wydorośleć i podjąć właściwe decyzje, tak powstało biuro TRAVEL CAFFE.

Rodzina i Przyjaciele wspierają mnie w tym dążeniu, dlatego wiem, że to dobry pomysł, jak mówią: komu ma się udać jak nie mnie :)

Realizuję moje wieloletnie marzenie, dlatego chcę abyście wiedzieli jak dużo biuro Travel Caffe dla mnie znaczy.


Wciąż się rozwijamy, sprawdzamy osobiście wiele hoteli , uczestniczymy w wielu szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje.

Sympatyczny klimat i profesjonalną obsługę TRAVEL CAFFE wraz ze mną tworzą:
 
 Agata Sajewicz, Aleksandra Kucińska oraz Damian Dudek


Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś w branży turystycznej.
 
W 2011 roku zostałam współtwórcą pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych OSAT www.osat.pl - które dąży do regulacji branży turystycznej, dba o poprawność współpracy między Touroperatorami a Agentami, a przede wszystkim o bezpieczny wypoczynek Turystów. Ponieważ "Nie od razu Rzym zbudowano", mamy nadzieję, że już niebawem, nasze działania przyczynią się wielu pozytywnych zmian w branży turystycznej.Zapraszam serdecznie do Mojego Biura Podróży TRAVEL CAFFE chętnie podzielę się z Państwem moją wiedzą, pasją i doświadczniem.Joanna Kucińska
- Właścicielka


Co wyróżnia Biuro Podróży Travel Caffe:
 • kolażDoradzamy, nie naciągamy, więc zaufaj naszemu doświadczeniu, a po powrocie z wakacji zapragniesz jak najszybciej ponownie z nami wypocząć.
 • Wybieramy dla Was tylko sprawdzone i dobre oferty – bogata oferta różnych touroperatorów.
 • Porównamy oferty i ceny różnych touroperatorów, dzięki dostępowi do systemów rezerwacyjnych otrzymasz najlepszą i najbardziej dostosowaną do swoich oczekiwań ofertę.
 • Nasze rekomendacje i innych Klientów pomogą w podjęciu decyzji – dzięki dostępowi do opinii Klientów otrzymasz wiarygodne informacje na temat wybranego miejsca wypoczynku.
 • Jedziesz pierwszy raz ?? - wszystko wytłumaczymy, pokażemy jak zachować się na lotnisku, w autobusie, samolocie i za granicą.
 • Dla wszystkich Klientów przygotowaliśmy liczne niespodzianki – zapraszamy do naszego biura w Katowicach, ul. Moniuszki 2 – centrum Katowic.
 • Zapraszamy Klientów z całej Polski - Jeśli zechcesz nam zaufać – wszelkich formalności i rezerwacji Twojego wyjazdu dokonamy telefonicznie, faxowo, mailowo. Płatności dokonasz przelewem. Gwarantujemy uczciwość i profesjonalną obsługę nie tylko w naszym biurze. Zaufanie budujemy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu.
 • Nie masz czasu, pracujesz długo ? – Jesteśmy do Twojej dyspozycji – wyznacz miejsce spotkania na terenie śląska, a chętnie przyjedziemy, porozmawiamy o podróżach dokonamy rezerwacji a, płatności dokonasz przelewem. Pozostałe dokumenty prześlemy pocztą lub inną dowolną formą.
 • Ekonomicznie – Nie musisz od razu wydawać całej kwoty przeznaczonej na wypoczynek. Oferujemy możliwość zakupu imprez turystycznych w systemie ratalnym – w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Biurem Podróży Travel Caffe
 • Jesteś SINGLEM ? - Zwiedzaj Świat z Travel Caffe nie przepłacając. Mamy dla Ciebie specjalne oferty, możesz wypoczywać w pokoju 1- osobowym, możesz zwiedzać świat w towarzystwie, które dla Ciebie znajdziemy. Sprawdź czy mamy dla Ciebie ofertę bez dopłat za pokój 1-osobowy.
 • kolażWczasy dla rodzin z dziećmi – w Travel Caffe znajdziesz specjalne oferty wypoczynku, gdzie Twoje dzieciaki poczują się naprawdę swobodnie. Oferujemy hotele z mnóstwem atrakcji dla dzieci : mini kluby dla dzieci z polskimi opiekunami, baseny ze zjeżdżalniami, place zabaw, liczne zajęcia dla dzieci.
 • Obozy i Kolonie oraz wycieczki szkolne to oferta skierowana dla Twoich dzieci, zaplanuj im bezpieczny wypoczynek w kraju lub zagranicą.
 • Jeśli myślisz o spokojnym miejscu w którym odpoczniesz, ale także skorzystasz z atrakcji hotelu nie wydając na miejscu pieniędzy – mamy dla ciebie wygodą formę all inclusive – pij, jedz, korzystaj z animacji oraz wszystkich atrakcji hotelowych, płacąc tylko raz w biurze przed wyjazdem.
 • Nie lubisz zatłoczonych hoteli, regularnych zasad zwiedzania, byłeś już wszędzie, widziałeś już wszystko – I dla Ciebie Travel Caffe znajdzie ciekawą formę wyjazdu.
 • Zajrzyj do Katowic, a w centrum miasta znajdziesz Twoje Biuro Podróży – Travel Caffe. Przy filiżance kawy znajdziemy, odpowiedni kierunek, termin i cenę specjalnie dla Ciebie

 

TRAVEL CAFFE


W naszym biurze premiera LATO 2015 !!! Zapraszamy :)

Kontakt do Travel Caffe
Filiżanka

tel. 32 258 05 04
tel. kom. 534 262 961
fax 32 258 05 04  

skype Porozmawiaj z Joanną | GG Joanna Kucińska
biuro@travelcaffe.pl

ul. Moniuszki 2, 40-005 Katowice
 

WYSZUKIWARKA REJSÓW !!!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach wpisz poniżej adres e-mail:
:)
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

skarpa.png ept.png wezyr.png opaltravel.png volaretravel.png wygoda.png destinomexico.png prima.png neckermann.png nat.png sunshine.png logo_exim_der-touristik.png sumadatravel.png rejsclub.png atur.png best.png alfa star-.png otium.png mktramping.png prestige.png coral2.png globtrans.png grecos.png 7islands.png sigmatravel.png konsorcjum.png megatravel.png profitravel.png comfort.png activetravel.png orkatravel.png interhome.png funclub.png regent.png sunfun.png grupaatlas.png ctk.png